Нові можливості автоматизації 

Подальше впровадження автоматизації в торгівлі детально обговорили голови правлінь та головні бухгалтери районних кооперативних організацій на двох майданчиках: північні райони  – в Сарненській райспоживспілці, південні – в центральному офісі Споживспілки.

Голова правління Петро Федорович Бараш одразу задав тон розмови – взаємний діалог, із якого кожен має винести раціональне зерно.

Кооперативні організації області вже пройшли апробацію через часткове запровадження автоматизації торгових процесів в окремих закладах торгівлі. І переконалися: програмне забезпечення, розроблене спеціалістами Укркоопспілки, може ефективно працювати та вдосконалюватись. Технологічне обладнання також виправдало себе в роботі. Його потенціал доволі масштабний, хоча використовується ще, на жаль, не сповна: зокрема, в автоматичному формуванні замовлень.

  • Тому йдеться, по-перше, про пришвидшення темпів автоматизації у всіх кооперативних організаціях, по-друге, в двох районах запроваджується пілотний проект комплексної автоматизації: одночасно за кілька місяців там буде комп’ютеризовано левову частку магазинів, – підсумував діалог Петро Федорович Бараш. – Загалом же маємо в найкоротші терміни сформувати програму автоматизації споживчої кооперації області, чітко прописавши в ній усе, аж до кадрового забезпечення.   
Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.