“Біле озеро” зібрало спортсменів-кооператорів

16-17 серпня на базі реабілітаційно-оздоровчого комплексу “Біле озеро” Рівненської АЕС, що знаходиться на березі однойменного озера відбулася ХІ спартакіада працівників споживчої кооперації Рівненщини.

Основна мета зустрічі заключалася не лише у можливості учасників спортивних змагань проявити свою фізичну підготовку, а й оздоровитися та поспілкуватися у неформальній обстановці із колегами-кооператорами з інших районів,  провести гарно дозвілля. Загалом участь у  цьогорічній спартакіаді взяло  17 команд, які їхали із усіх куточків Рівненщини, аби продемонструвати свої спортивні здібності. Серед учасників була не тільки молодь, а й чимало старших за віком кооператорів, які досить впевнено  змагалися та перемагали. Активну участь у спортивних естафетах взяли керівники кооперативних організацій.

Урочиста церемонія спартакіади працівників споживчої кооперації розпочалася із урочистої ходи учасників, виконання гімну України. Голова правління споживспілки Петро Бараш відкрив спартакіаду, привітав учасників та гостей:

– Основна мета кооперативної спартакіади залишається незмінною — популяризація здорового способу життя не лише серед працівників системи області, а й усього населення. При організації сьогоднішнього заходу було враховано ті побажання і пропозиції, які були озвучені під час проведення попередніх спартакіад — в урочищі Гурби Здолбунівського району, дитячо-оздоровчому комплексі “Електронік” Рівненського району. Тому ми прийняли рішення провести спартакіаду не один день, а у ширшому часовому діапазоні. І  ідеальним місцем для  цього стала перлина Полісся – Біле озеро, де учасники мають можливість не лише взяти участь  у змаганнях, а й відпочити, оздоровитися. За сприяння у проведенні спартакіади правління споживспілки щиро вдячне дирекції атомної електростанції, що попри, гарячий сезон знайшли можливість прийняти на базі майже 150 учасників кооперативної спартакіади. Також дякуємо і місцевій владі, в особі голови районної ради за те, що задля зручності гостей профінансували ремонт дорожнього покриття, яке веде до комплексу. А учасникам спартакіади бажаю міцного здоров’я, гарного відпочинку, позитивного настрою та перемоги.

На свято спорту до кооператорів завітали голова Володимирецької районної ради Василь Ковенько та начальник управління соціальних об’єктів Рівненської АЕС Володимир Ткачук. Гості привітали  кооператорів-спортсменів на мальовничій володимирецькій землі та подарували пам’ятні сувеніри.

Голова правління Володимирецької райспоживспілки Володимир Романов  вручив командам  вимпели, які й стали своєрідним стартом змагань.

Учасники цьогорічної спартакіади виборювали перемогу у восьми видах спорту — шашках, дартсі, закиданні м’яча у баскетбольне кільце, пляжному волейболі, утриманні гантелі, тенісі, атлетично-ігровій естафеті, перетягуванні линви. Змагання були розподілені на два дні, аби спортсмени мали можливість поєднати спорт та відпочинок біля озера. На кожній спортивній локації  панували притаманні кооператорам – командний дух, ентузіазм та наполегливість.

Приємно, що окрім оновлених складів, цьогоріч більшість команд оновили й спортивну форму: основний логотип якої, звісно ж,  був “СООР”.

В результаті перемогу здобули найсильніші спортсмени-кооператори. За підсумками, у загальнокомандному заліку  у надзвичайно напруженій боротьбі, адже відриви були незначні, перше місце здобула команда Гощанського районного споживчого товариства, друге місце вибороли спортсмени Рівненської райспоживспілки, а третє, у скарбничку своїх нагород, поклали кооператори із Березного.

Учасники змагань повезли із Білого озера не лише грамоти, нагороди та кубки, а й масу позитивних емоцій та вражень. Піднесеного настрою кооператорам  додали  виступи артистів палацу культури ім. Л.Українки ВП “Рівненська АЕС” та чоловічого вокального  ансамблю «Верес» Володимирецького районного будинку культури,  які завітали на свято.

Відтак, спортивне свято кооператорів Рівненщини, як мовиться, видалося на славу!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.