
Прийміть найщиріші вітання з Міжнародним жіночим Днем 8 Березня!
Це свято асоціюється в нас насамперед із весною: коли все навкруги прокидається, природа розквітає й дарує надію на нове життя.
Так само, з нетерпінням, ми чекаємо й повсякчас наближаємо переможну Українську весну. Із непохитною вірою: вона обов’язково настане!
А в ці березневі дні висловлюємо вам, колежанки, свою вдячність і пошану. За невтомну працю на кооперативній ниві, за вміння розділити радощі й тривоги, підтримати й допомогти. І просто за те, що ви є поруч.
Бажаємо вам здоров’я та добра, миру, злагоди в родинах та серцях і Господньої опіки!
Голова правління споживспілки Петро БАРАШ
Голова обласної профспілкової організації Микола ВОЗНЮК
