Освіта

RKEPK_1_Рівненський кооперативний економіко-правовий фаховий коледж – заклад фахової передвищої освіти,  заснований в 1940 році.  Засновник коледжу – Рівненська облспоживспілка.  Коледж створено на базі майна Рівненського кооперативного технікуму (постанова Правління Рівненської облспоживспілки №130 від 28 травня 2001 р.).

Навчальним закладом підготовлено понад 30 тисяч фахівців.  РКЕПФК    акредитований, має ліценції та сертифікати про акредитацію.
На нинішньому етапі в коледжі здійснюється підготовка фахових молодших бакалаврів за спеціальностями “Право”, “Облік і оподаткування”, “Фінанси, банківська справа та страхування”, “Підприємництво, торгівля та біржова діяльність (Товарознавство в митній справі)”, “Харчові технології”, “Готельно-ресторанна справа”,”Інженерія програмного забезпечення”  та робітничих професій “Кухар”, “Кондитер”.
Студенти коледжу також здобувають додаткові професії: «Оператор комп’ютерного набору», «Продавець ІІІ – IV розряду», «Офіціант, бармен», «Кухар, кондитер».

Коледж входить до складу навчальних комплексів  «Академія», створеного на базі  Львівського торговельно-економічного університету  та «Освіта» на базі  Полтавського університету економіки і торгівлі.

Випускники  коледжу мають можливість  продовжити навчання за фахом на ІІІ – ІV  курсах у ЗВО  ІІІ – ІV  рівня акредитації,  зокрема на базі коледжу, здійснює підготовку бакалаврів та магістрів Львівський торговельно-економічний університет.

Матеріально-технічна база складається з трьох навчальних корпусів та двох гуртожитків. Студенти повністю забезпечені гуртожитком.

В коледжі функціонує 45 навчальних кабінетів, бібліотека з філією та читальними залами, 8 лабораторій комп’ютерної техніки з доступом в Інтернет, лабораторії касового та вагового обладнання, лабораторії хімії, сучасний лабораторний комплекс, який включає лабораторію приготування їжі, лабораторію кондитерської продукції, дегустаційну залу.

В 1980 році в коледжі створений музей історії технікуму-коледжу та споживчої кооперації Рівненщини, якому в 2002 році присвоєно звання народного.

Стіни нашого навчального закладу стали Альма-матер для багатьох відомих в області, Україні та за її межами випускників, серед них:
–    Л.М. Кравчук – перший Президент незалежної України;
–    С.В. Скибінський – проректор Львівської комерційної академії;
–    П.Ф. Бараш – голова правління Споживспілки Рівненської області;
–    М.Б. Вознюк – голова обласної профспілкової  організації  працівників споживчої кооперації.

Детальна інформація про РКЕПФ коледж на сайті:https://www.rkepk.edu.ua/