Асамблея зібрала успішних та активних
Кілька років поспіль у Рівному проходить асамблея “Жіноче обличчя Рівненщини”. Цьогоріч урочистості з цієї нагоди відбулися в переддень Міжнародного Дня матері, у залі камерної та органної музики обласної філармонії.
Вітальними словами свято відкрили – голова Федерації профспілок області Микола Шершун, його заступник та голова Спілки жінок Рівненщини — Марія Рожко, яка, до слова, є ідейним натхненником свята. Затим, до привітань приєдналися заступники – голови облдержадміністрації Світлана Богатирчук-Кривко та міського голови Рівного Віталій Герман.
Серед конкурсанток цього престижного конкурсу були представниці споживчої кооперації: у номінації «Краща жінка-лідер районної профспілкової організації» перемога дісталася голові райкому профспілки Березнівського райспоживтовариства Надії Грушевській, а у номінації «Краща жінка-лідер первинної профспілкової організації» перемогла заступник голови профкому Тинненського споживтовариства Сарненської райспоживспілки Софія Речун.
