Прийміть найщиріші вітання зі світлим святом Воскресіння Христового!
Передвеликодні дні нагадують про вічні істини та християнські цінності, на яких у лютій борні з ворогом уже четвертий рік тримається наша Україна. Низько вклоняємося захисникам за їхню мужність, сміливість та відвагу.
А сам Великдень символізує перемогу життя над смертю, добра – над злом, а світла – над темрявою. Тож зустрічаємо його з потужною вірою в те, що ці зловісні часи завершаться нашою перемогою, і всі ми будемо жити й господарювати на своїй Богом даній мирній землі.
Тож нехай наші помисли завжди будуть чистими, серця сповнені милосердя й щирої любові до ближнього, а душі – відкритими для добра. Хай завжди буде з нами Боже благословення, а Господь дарує свою безмежну любов та ласку, надію й незламну віру.
Нехай у серцях завжди панує життєдайне світло, в домівках – затишок та добробут, а всі рідні мають міцне здоров’я.
Христос воскрес!
Воістину воскрес!
З повагою,Голова правління Споживспілки Петро БАРАШ
Голова обласної профспілкової організації Микола ВОЗНЮК