Новини На робочий стіл керівника Відбулося засідання правління Споживспілки Рівненської області, яке розглянуло ряд важливих питань. Зокрема, йшлося про організацію роботи у весняно-літньому сезоні, який, через затяжну зиму, відкриває Великдень. Йдеться…