Щиро вітаємо Вас із Днем пам’яті та примирення і 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
Цей день завжди буде для нас уособленням миру, непохитної стійкості та великої сили духу нашого народу.
Щира любов до рідного краю, пам’ять про славетні бойові подвиги, витривалість і незламність в тяжкі воєнні роки назавжди залишаться у серцях нащадків, неперевершеним зразком справжнього патріотизму та благородства.
Бажаємо Вам упевненості в майбутньому, здоров’я, благополуччя, добра та оптимізму, якнайбільше радісних, щасливих днів.
Нехай на нашій землі не буде воєн, лише мирне небо, у домівках – достаток, а в душі – спокій і радість.
З повагою
Голова правління Споживспілки Рівненської області Петро Бараш