Засідання правління

29 жовтня відбулося розширене засідання правління споживспілки та облспоживспілки за  участю керівників та головних бухгалтерів кооперативних організацій.

Головним було питання  підсумків господарсько-фінансової діяльності кооперативних організацій за 9 місяців 2019 року.

На  засіданні правління також розглядалися питання автоматизації торгових процесів, укріплення торгових об’єктів, про забезпечення кадрами підприємств системи.

Виносилось питання стану готовності кооперативних організацій до роботи в осінньо-зимовий період 2019-2020 років та інші господарські питання.

По питаннях порядку денного доповідали спеціалісти Споживспілки Рівненської області.

    Червоною ниткою на засіданні правління пройшло питання електричної та протипожежної безпеки. І неспроста. Адже, на превеликий жаль, у нас почастішали випадки пожеж.

І все це – на тлі того, що правління споживспілки приділяє немало уваги означеним питанням: щороку в модернізацію основних засобів інвестується 20 мільйонів гривень, кожен випадок детально аналізується, проводяться семінари-навчання для відповідальних осіб.

Тож тепер на засідання правління запросили заступника начальника головного управління ДСНС області  Олега Панюка та голову громадської організації «Спас», що є членом Українського Союзу пожежно-техногенної безпеки, Валерія Парфенюка. Вони розповіли про загальну протипожежну ситуацію в області та виокремили рекомендації,  зважаючи на специфіку роботи кооператорів. А ще розповіли про новітні засоби та методи пожежогасіння, синхронізацію українського законодавства у цій сфері до європейського та надали багато іншої цікавої інформації. Учасники засідання правління поспілкувалися з гостями, поставивши їм свої запитання.

Голова правління Петро Бараш підсумував:

  • Охоронна сигналізація, якою ми активно обладнуємо наші об’єкти, – це добрий запобіжник від крадіжок, котрих суттєво поменшало. Хоча загалом у державі – ні. Тепер справа за належною протипожежною безпекою. Маємо терміново, із залученням фахівців ДСНС, обстежити електропроводки у всіх кооперативних об’єктах з тим, щоб привести їх до вимог сьогоднішнього дня – а ці вимоги, як бачимо, зростають. Якщо вже робити справу, то так, як належить, вживаючи більш рішучих заходів. Зараз ми будемо формувати внутрішній страховий резерв на наступний рік чи укладати угоди зі страховими компаніями. Тому маємо передбачити в них ці надважливі моменти нашої роботи. А до 15 листопада на місцях мають відбутися зустрічі наших відповідальних працівників із фахівцями ДСНС: сьогодні ми розпочали цей діловий діалог, а далі його продовжуємо.

Усе – заради того, щоб загострити увагу на вкрай важливих моментах безпеки людей та збереженні кооперативного майна: береженого, кажуть у народі, й Бог береже.

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.