Правління Споживспілки Рівненської області, президія обласної профспілкової організації  працівників споживчої кооперації  вітають Вас, Ваші родини із світлим християнським святом – Воскресінням Христовим!

Уже вдруге приходить в Україну воєнний Великдень…

Тож наші молитви до Всевишнього в ці дні об’єднуються в одне надпотужне прагнення незламного народу до миру. До переможного для України миру. Того, який виборюють і за який віддають життя наші відважні захисники – воїни Світла й Добра. Пишаємося, що серед них чимало кооператорів нашого краю та членів їхніх родин.

Того миру, який невтомною працею щодня наближає майже двотисячне «військо» споживчої  кооперації Рівненщини: економічно міцний тил – запорука нашої великої перемоги.

…Цими днями  на передову поїхав сонячний великодній хліб, у який наші колеги  вклали так багато родинного тепла та затишку: нехай смакує він нашим захисникам і додає наснаги на Перемогу! Бо Великдень – то насамперед про великі серця українців та одвічні християнські цінності, про нашу нескорену силу волі та духу.

Тож нехай храми наших душ ніколи  не полишають Віра, Надія  та Любов, нехай світло назавжди переможе темряву, а Великдень запанує не лише в природі, а й у серці кожного!

Христос воскрес! Воскресне Україна!

Петро БАРАШ Голова правління Споживспілки Рівненської області

Микола ВОЗНЮК Голова обласної профспілкової організації  працівників споживчої кооперації