У переддень Великодня в Степань, до профспілкового санаторію «Горинь», їхало чимало небайдужих із подарунками. Для тих, кому він служить гостинною домівкою вже другий рік поспіль: повертатися ж бо цим людям здебільшого нікуди…

Серед них – голова Федерації профспілок області Микола Шершун, який поділився медом із власної пасіки (чудовий природний антибіотик при весняному авітамінозі!), голова обласної профспілки працівників лісового господарства Володимир Якимчук, який передав паски та солодощі, голова обласної профспілкової організації працівників споживчої кооперації Микола Вознюк. Усі вони тут не вперше, опікуються санаторієм відтоді, як він прихистив наших співвітчизників.
Утім, приміром, Микола Вознюк цього разу був із особливою місією. Він передав гостинці від дружніх до нас польських родин Малгожати і Пьотра Левандовських та Дарека і Анни Завіс. Родини мешкають у далекому містечку Серадз Лодзького воєводства, – але їхня співучасть у житті українців є такою близькою, що проймає до глибини душі. На немаленькі суми вони закупили продукти та засоби гігієни, через волонтера Олега відправили все це в Україну – так, щоб неодмінно встигнути порадувати людей до свята… Встигли! І з подарунками від споживспілки – також.
- До речі, якраз у переддень Великодня до нас прибуло 29 діток із мамами з Куп’янська на Харківщині, де нині дуже неспокійно. А тут і допомога якраз нагодилася. Щиро дякую всім небайдужим, у тому числі нашим польським друзям, – каже директор санаторію Лариса Шишковська.
Загалом від початку війни санаторій прихистив уже тисячу співвітчизників із «гарячих точок»: одні від’їжджають, інші приїздять. Але всі з приємністю згадують благословенний Богом і людьми куточок рівненського Полісся. Про це свідчить і кількість привітань, які отримала дирекція з нагоди Великодня – з України та з-за кордону.
Інна ОМЕЛЯНЧУК
