На адресу голови правління споживспілки області Петра Бараша надійшов лист – подяка за підписом заступника голови обласної військової адміністрації Ігоря Тимошенка.
«Рівненська обласна військова адміністрація висловлює вдячність за Вашу активну життєву позицію та вагомий внесок у підтримку військовослужбовців Збройних Сил України та зміцнення економічного потенціалу держави.
Ваша допомога вкрай важлива для досягнення перемоги України на полі бою, забезпечення потреб наших воїнів та постраждалих внаслідок війни мешканців, швидкого відновлення регіонів. Ви знаходите сили робити добрі справи, не вимагаючи нічого взамін.
Дякуємо за Вашу небайдужість, чуйність та самовідданість. Щиро сподіваємося на подальшу співпрацю», – сказано в листі.
«Ці слова – вдячність усім кооператорам Рівненщини та членам їх родин, які з перших днів війни самовіддано наближають нашу перемогу: хтось – на передовій, хтось – у тилу. На жаль, маємо і втрати… Світла пам’ять нашим Героям, завдяки яким можемо зустрічати мирні світанки й працювати на рідній землі. Ми не завжди розповідаємо про це публічно: на все, як то кажуть, свій час. А поки щиро дякую колегам за небайдужість та великі серця», – прокоментував Петро Бараш.
