
Шановні колеги!
Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим та Новим роком!
Ці гарні зимові свята відзначаємо, на жаль, у буремні для України часи: війна забирає кращих синів та дочок, фінансові ресурси, знекровлює економіку.
Саме тому надважлива ефективна злагоджена робота, яка приносить державі життєдайні податки, кооператорам та їх родинам – упевненість та хоча б відносну стабільність. А ще незламну віру та непохитну надію: на мир, на добро та суспільну злагоду.
Саме про це думаємо з народженням Ісуса, коли в рідному українському небі з’являється перша зірка… Нехай же буде вона зіркою нашої перемоги!
З повагою,
Голова правління Споживспілки Рівненської області
Заслужений працівник сфери послуг України Петро БАРАШ
Голова обласної профспілкової організації Микола ВОЗНЮК
