Шановні колеги!

Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим та Новим роком!

Ці гарні зимові свята відзначаємо, на жаль, у буремні для України часи: війна забирає кращих синів та дочок, фінансові ресурси, знекровлює економіку.

Саме тому надважлива ефективна злагоджена робота, яка приносить державі життєдайні податки, кооператорам та їх родинам – упевненість та хоча б відносну стабільність. А ще незламну віру та непохитну надію: на мир, на добро та суспільну злагоду.

Саме про це думаємо з народженням Ісуса, коли в рідному українському небі з’являється перша зірка…  Нехай же буде вона зіркою нашої перемоги!

З повагою,

Голова правління Споживспілки Рівненської області

Заслужений працівник сфери послуг України            Петро БАРАШ

Голова обласної профспілкової організації     Микола ВОЗНЮК