8 Травня – День пам’яті та перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років

Разом з усім світом ми віддаємо шану кожному, хто захистив людство від нацизму… Серед них – мільйони українців, наших прадідів, дідів та батьків. Символом тієї переможної боротьби стала квітка маку.
Сьогодні ця скромна квітка нагадує нам не лише про ту, далеку вже, війну. Вона знову й знову повертає до нинішньої, в якій українці стоять на смерть за свободу своєї землі та всієї Європи, за перемогу демократії над тоталітаризмом.
У цій борні нам допомагають дух перемоги в Другій світовій, колективна пам’ять та солідарність поколінь.
Схиляємо голови в зажурі й пошані, молимося за святу нашу перемогу…
Петро БАРАШ, голова правління споживспілки
