Шановні працівники кооперативних організацій, члени споживчих товариств, ветерани!
Третій рік поспіль наше професійне свято – Міжнародний день кооперативів – зустрічаємо, на жаль, в умовах війни.
Споживча кооперація Рівненщини гідно долає її виклики, демонструючи стійкість та незламність: усе більше кооператорів та членів їх родин – у почесних лавах наших захисників. А велика кооперативна родина краю щодня наближає перемогу сумлінною працею на рідній землі.
До професійного свята ми підходимо зі зростанням товарообігу в першому півріччі ще на третину, щомісячно сплачуючи 10 мільйонів гривень життєдайних податків. Це внесок кожного кооператора в економічну стійкість держави, в її незламність, у нашу перемогу.
Щиро дякуємо за самовіддану працю, за підтримку своїх земляків та територіальних громад. Зичимо вам міцного здоров’я, злагоди в родинах, натхнення та мудрості. Й незламної віри, що наступне професійне свято неодмінно зустрінемо під мирним українським небом!
Слава Україні!
Голова Правління споживспілки
Заслужений працівник сфери послуг України Петро БАРАШ
Голова обласної профспілкової організації Микола ВОЗНЮК