Шановні кооператори, члени споживчих товариств, ветерани!

Прийміть найщиріші вітання з Різдвом Христовим та Новим, 2025-им, роком!
Ми наближаємося до свят із гідними показниками господарювання. Щиро дякуємо вам, колеги, за професійну злагоджену роботу, за високу соціальну відповідальність, за самовідданість та стійкість у непростий буремний час.
Нехай ці святкові дні додадуть нам витримки та віри, єдності та надії, злагоди та любові. Хай Віфлеємська зірка, що вже видніється на українському небосхилі, здійснить наше найзаповітніше бажання і принесе такий довгоочікуваний мир!
Нехай повернуться до своїх родин усі захисники, які мужньо боронять Україну. І нехай ніколи не полишає нас чуття єдиної кооперативної родини: разом ми сильніші.
Христос народився!
Правління споживспілки Рівненської області
Президія обласної профспілкової організації
