Шановні працівники кооперативних організацій Рівненщини, члени споживчих товариств, ветерани споживчої кооперації!
Прийміть щирі вітання з Різдвом Христовим та Новим, 2026-им, роком!

Ці свята несуть кожному з нас внутрішнє оновлення, віру та надію.
Непохитну віру в свою державу, за яку героїчно борються наші захисники, в її демократичний поступ та розвиток у складі великої європейської родини.
Незламну надію на справедливий довготривалий мир, на щасливе безпечне завтра наших дітей та онуків.
А ще – на гідне майбутнє споживчої кооперації, яке ми невтомно творимо разом. Ось і 2025-ий, який відходить в історію, засвідчує позитивну динаміку в усіх галузях нашого господарювання.
Тож нехай Віфлеємська зірка, що вже видніється на українському небосхилі, осяє наші серця світлом любові та такого очікуваного миру!
І нехай милостива опіка Всевишнього ніколи не полишає вас та ваші родини!
З Різдвом Христовим! З Новим роком!
З повагою,
Голова правління Споживспілки Рівненської області
Заслужений працівник сфери послуг України Петро БАРАШ
Голова обласної профспілкової організації Микола ВОЗНЮК
