День журналіста

       Лауреат премії – «Журналіст року»

У Києві відбулося урочисте підведення підсумків Національної премії для мас-медійників, які висвітлюють процеси реформування економіки України «Media.etc. 3.0». Це громадська ініціатива, що проводиться третій рік поспіль. Її засновниками є Інститут податкових реформ та Громадське радіо.

У номінації «Журналістська премія регіональних ЗМІ за кращу публікацію» абсолютним переможцем стала член Національної спілки журналістів України заслужений журналіст головний редактор газети «Рівненський кооператор» Інна Омелянчук. Її робота  «А «постріл шерифа» – не останній», надрукована на сторінках галузевого видання, набрала найбільше балів від експертів та отримала повну підтримку журі.

Диплом лауреата та сертифікат на грошову премію журналісту вручив заступник міністра фінансів України Юрій Джигир. Користуючись нагодою, Інна Омелянчук публічно загострила увагу посадовця на необхідності унормування проблеми незаконного видобутку бурштину на державному рівні. Адже саме про це – її конкурсна робота.

  • «Рівненський кооператор» звучить на столичних майданчиках уже не вперше: у попередні два роки Інна Омелянчук була і номінантом, і лауреатом нашої премії, – зауважила директор інституту податкових реформ голова оргкомітету премії Олена Хотенко. – Нещодавно вона перемогла в конкурсі з висвітлення реформи децентралізації Мінрегіонбуду та офісу Ради Європи в Україні.

Своєрідним підсумком цих перемог стало визнання Інни Омелянчук «Журналістом року» – в конкурсі, який проводить Рівненська обласна організація Національної спілки журналістів України. Почесну грамоту та кубок з нагоди професійного свята – Дня журналіста вручив голова обласної організації НСЖУ Дмитро Тарасюк.

Урочисте нагородження відбулося в Дубенському замку. Вітаємо!

Комментирование и размещение ссылок запрещено.

Комментарии закрыты.