25 квітня в Києві відбувся IV з’їзд Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств (Укркоопспілки).

Головне питання – «Про роботу Ради і правління Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств у 2019-2023 роках та завдання щодо забезпечення економічної стійкості в умовах воєнного часу, ефективної інтеграції до європейського та світового економічного простору».

Голова правління Укркоопспілки Ілля Гороховський у звітній доповіді кілька разів відзначав ефективну й самовіддану роботу рівненських кооператорів.

Активну участь у роботі головного кооперативного форуму взяла делегація Рівненщини на чолі з головою правління споживспілки заслуженим працівником сфери послуг України Петром Барашем. 

Делегат з’їзду голова обласної профспілкової організації Микола Вознюк у своєму виступі поділився з колегами досвідом соціального діалогу, співпраці господарських керівників із профспілками, реагування на щоденні потреби працівників та навів приклади конкретних справ, які об’єднують наших спілчан і в цей буремний час.

Голову правління споживспілки Петро Бараша, голів правлінь Рівненської, Сарненської та Володимирецької райспоживспілок Тетяну Зосимчук, Віктора Краська, Володимира Романова обрано до складу Ради Укркоопспілки. Рада обрала президію Укркоопспілки з 10-ти осіб. Серед них – і наш Петро Бараш.

Він також став одним із небагатьох колег, удостоєних Почесної відзнаки Всеукраїнської центральної спілки споживчих товариств – «Золотий знак «COOP-Україна». Отримуючи високу нагороду, Петро Федорович відзначив:

  • Це визнання роботи всього колективу рівненських кооператорів, які ефективно працюють і в час воєнних викликів. Дякую колегам за самовіддану працю. Наближаємо перемогу разом.    

Щиро вітаємо Петра Федоровича із заслуженою відзнакою!