Шановні працівники кооперативних організацій, члени споживчих товариств, ветерани споживчої кооперації!
Прийміть щирі вітання з Днем Державного прапора та Днем Незалежності України!
34 роки відділяє нас від 24 серпня 1991-го, коли Верховна Рада ухвалила
Акт проголошення Незалежності України.
Це мить для історії й водночас ціла вічність, адже четвертий рік поспіль ми живемо у вирі великої, страшної війни. Нашу незалежність виборюють відважні українські воїни, серед них кооператори та члени їх родин.
Бо свобода – безцінний скарб для кожного українця. Ми понад усе любимо Україну, пишаємося своєю багатовіковою історією, потужним культурним корінням, унікальними народними традиціями.
Ми – кооператори, разом із українським народом працюємо на рідній землі, наповнюємо бюджети держави та територіальних громад життєдайними податками, всіляко підтримуємо Сили оборони України. І віримо: наша єдність, сила духу, незламність та відданість спільній справі здатні наблизити перемогу. Ми віримо у світле майбутнє нашої держави.
Нехай колоситься добром та добробутом ваша життєва нива, а Всевишній посилає міцне здоров’я, віру й надію на якнайшвидше закінчення війни та довгоочікуваний мир!
Слава Україні!
З повагою,
Голова правління Споживспілки Рівненської області
Заслужений працівник сфери послуг України Петро БАРАШ
Голова обласної профспілкової організації Микола ВОЗНЮК